Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Multifunctional laser monocrom Xerox WorkCentre B1025V_U, Retea, DADF, A3 pentru Comuna Osorhei
- Număr anunț
- DA22750976
- Autoritate contractantă
- COMUNA OSORHEI (CUI 4641288)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.941,17 RON
- Valoare atribuită
- 2.941,17 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 18:04
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 17:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.941,17 RON
din 2.941,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro