Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CALC HP 8000 E8400 3.0/4GB/250GB/DVD REF WIN 10 PRO
- Număr anunț
- DA22750634
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "DR.POP MIRCEA" MARGHITA (CUI 4230517)
- Furnizor / câștigător
- PROSOFT DANIEL SRL (CUI 15321769)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.008,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.008,40 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 16:16
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 09:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.008,40 RON
din 1.008,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro