Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HDD 1TB WD WD10EZRZ Blue intern 3.5'' hard disk 1 TB SATA3 5400RPM 64MB, hdd 1 tb
- Număr anunț
- DA22748703
- Autoritate contractantă
- Apa Serv Valea Jiului S.A. (CUI RO7392416)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30233132-5 · Unitati de hard disk (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 215,13 RON
- Valoare atribuită
- 215,13 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 14:23
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 14:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
215,13 RON
din 215,13 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro