Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mouse Serioux cu fir, optic, Rainbow 680 + Tastatura Microsoft Wired Keyboard 600
- Număr anunț
- DA22747245
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT IT S.R.L. (CUI RO22129422)
- Cod CPV
- 30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 64,71 RON
- Valoare atribuită
- 64,71 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 13:20
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
64,71 RON
din 64,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro