Ofertă acceptată Cumpărare directă

Imprimante 3 buc

Număr anunț
DA22730309
Autoritate contractantă
Primaria Municipiului Lugoj (CUI 4527381)
Furnizor / câștigător
SOBIS SOLUTIONS SRL (CUI RO12018818)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63.002 RON
Valoare atribuită
63.002 RON
Data publicării
02.04.2019 09:32
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 13:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63.002 RON

din 63.002 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.