Ofertă acceptată Cumpărare directă

REPARATIE INSTALATIE SISTEME CLIMATIZARE

Număr anunț
DA22751035
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
Furnizor / câștigător
DONAU TERMO SRL (CUI RO26594209)
Cod CPV
45331231-4 · Lucrari de instalare de echipament frigorific (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.250,78 RON
Valoare atribuită
24.250,78 RON
Data publicării
03.04.2019 18:58
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.250,78 RON

din 24.250,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.