Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DETERGENT Lav 1, Lav 2, Lav 3, LAv 4, biocid five sanitizzante
- Număr anunț
- DA22749460
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING LOGISTIC DISTRIBUTION SRL (CUI RO32521457)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.732 RON
- Valoare atribuită
- 7.732 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 14:57
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 14:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.732 RON
din 7.732 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro