Ofertă acceptată Cumpărare directă

VERIFICARE PERIODICA STINGATOARE, REPARARE SI INCARCARE

Număr anunț
DA22751981
Autoritate contractantă
Centrul Judetean de Aparatura Medicala (CUI 12788035)
Furnizor / câștigător
GSC SELVIR SRL (CUI RO27989851)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
121,60 RON
Valoare atribuită
121,60 RON
Data publicării
04.04.2019 08:55
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 09:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

121,60 RON

din 121,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.