Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de verificare si incarcare stingatoare

Număr anunț
DA22746055
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL IALOMITA (CUI 4506931)
Furnizor / câștigător
TEHNO STING COMPANY S.R.L. (CUI 32971141)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.538 RON
Valoare atribuită
1.538 RON
Data publicării
03.04.2019 12:28
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 13:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.538 RON

din 1.538 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.