Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LEMN ANCIE CONTRAFAGOT TEMPERAT GLOTIN
- Număr anunț
- DA22750128
- Autoritate contractantă
- OPERA NATIONALA IASI 2007 (CUI 4541610)
- Furnizor / câștigător
- APERTO IMPORT EXPORT SRL (CUI RO14301186)
- Cod CPV
- 37321200-6 · Ancii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206,70 RON
- Valoare atribuită
- 206,70 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 15:32
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 09:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
206,70 RON
din 206,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro