Ofertă refuzată Cumpărare directă

Kit aerosoli / masca nebulizare / Masca aerosol cu nebulizator adult / pediatric

Număr anunț
DA22755286
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Sibiu (CUI 4240650)
Furnizor / câștigător
LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
Cod CPV
33171210-4 · Masca de reanimare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
880 RON
Valoare finală
880 RON
Data publicării
04.04.2019 11:12
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.