Ofertă refuzată Cumpărare directă

MEDICAMENTE CIA VARIAS

Număr anunț
DA22743568
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
GRUPPO FLORIDO SRL (CUI RO26561228)
Cod CPV
33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
165,90 RON
Valoare finală
173,40 RON
Data publicării
03.04.2019 10:44
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 12:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.