Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 17,7% sub estimat

reactivi si materiale de laborator

Număr anunț
DA22748925
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VALENII DE MUNTE (CUI 2844200)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.839 RON
Valoare atribuită
2.336 RON 17,7% sub estimat
Data publicării
03.04.2019 14:32
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.336 RON

din 2.839 RON estimat 17,7%

Adjudecat la 82,3% din estimat · economie 503 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.