Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET DISCURI ANTIBIOTICE_LABORATOR MICROBIOLOGIE

Număr anunț
DA22746309
Autoritate contractantă
Directia de Sanatate Publica Arges (CUI 11301157)
Furnizor / câștigător
KARISSMED TRADE SRL (CUI RO32813052)
Cod CPV
33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142 RON
Valoare atribuită
142 RON
Data publicării
03.04.2019 12:39
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
03.04.2019 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142 RON

din 142 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.