Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lamele histologice 24x50mm,Casete biopsie (tip sita) pt includere in parafina,Tampon pt exudat (exs

Număr anunț
DA22744970
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
Furnizor / câștigător
TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
Cod CPV
33793000-5 · Sticlarie pentru laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
239,50 RON
Valoare atribuită
239,50 RON
Data publicării
03.04.2019 11:41
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 07:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

239,50 RON

din 239,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.