Ofertă acceptată Cumpărare directă

THE T BONE Ovid System Violin / Viola SET MICROFON CU SISTEM DE PRINDERE SI CASE

Număr anunț
DA22756880
Autoritate contractantă
TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI RO18996892)
Cod CPV
32341000-5 · Microfoane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318,49 RON
Valoare atribuită
318,49 RON
Data publicării
04.04.2019 12:16
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 14:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318,49 RON

din 318,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.