Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie igienica 2 straturi 170 mp

Număr anunț
DA22753090
Autoritate contractantă
Municipiul Calafat (CUI 4554424)
Furnizor / câștigător
SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
Cod CPV
33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
564 RON
Valoare atribuită
564 RON
Data publicării
04.04.2019 09:50
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

564 RON

din 564 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.