Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat
SCUTECE DE UNICA FOLOSINTA
- Număr anunț
- DA22753035
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
- Furnizor / câștigător
- TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 43.250 RON
- Valoare atribuită
- 42.943 RON 0,7% sub estimat
- Data publicării
- 04.04.2019 09:48
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
42.943 RON
din 43.250 RON estimat
0,7%
Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 307 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.