Acasă · Licitații
· Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dulap 1 usa pentru haine L.60 x l.40,5 x H.187,5 cm, PAL integral NUC
- Număr anunț
- DA22758865
- Autoritate contractantă
- INALTA CURTE DE CASATIE SI JUSTITIE (CUI 4340587)
- Furnizor / câștigător
- M & D Retail Pipera (MOBEXPERT) (CUI RO15327095)
- Cod CPV
- 39000000-2 · Mobila (inclusiv mobila de birou), accesorii de mobilier, aparate de uz casnic (exclusiv dispozitive de iluminat) si produse de curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.405,70 RON
- Valoare atribuită
- 14.405,70 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 13:39
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 14:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.405,70 RON
din 14.405,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro