Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun office MD 122, negru

Număr anunț
DA22758236
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Turbomotoare Comoti (CUI 445238)
Furnizor / câștigător
SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI RO20970789)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
360 RON
Valoare atribuită
360 RON
Data publicării
04.04.2019 13:12
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 15:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

360 RON

din 360 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.