Ofertă acceptată Cumpărare directă

Plasa verde

Număr anunț
DA22749787
Autoritate contractantă
Ministerul Apararii - Unitatea Militara 01495 Cincu (CUI 4523231)
Furnizor / câștigător
JANMAR COM SRL (CUI RO5211602)
Cod CPV
39561200-4 · Tesaturi din plasa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.057,50 RON
Valoare atribuită
1.057,50 RON
Data publicării
03.04.2019 15:13
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 11:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.057,50 RON

din 1.057,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.