Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 3,4% sub estimat
Aleze ,4145(144)-SU
- Număr anunț
- DA22747817
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agricole si Medicina Veterinara Cluj Napoca (CUI 4288381)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 39512100-5 · Cearsafuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.234,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.192,80 RON 3,4% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2019 13:44
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.192,80 RON
din 1.234,80 RON estimat
3,4%
Adjudecat la 96,6% din estimat · economie 42 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.