Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 14,3% sub estimat
SCAUN BIROU HLC-1168F
- Număr anunț
- DA22743960
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Somes S.A. (CUI RO201217)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 39100000-3 · Mobilier (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 586,56 RON
- Valoare atribuită
- 502,50 RON 14,3% sub estimat
- Data publicării
- 03.04.2019 11:02
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 09:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
502,50 RON
din 586,56 RON estimat
14,3%
Adjudecat la 85,7% din estimat · economie 84,06 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.