Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun birou ergonomic Negru

Număr anunț
DA22727887
Autoritate contractantă
Oficiul de Cadastru si Publicitate Imobiliara Valcea (CUI 9685900)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
607,32 RON
Valoare atribuită
607,32 RON
Data publicării
01.04.2019 15:41
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 08:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

607,32 RON

din 607,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.