Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Serviciu de reparatie si intretinere echipament a aparatelor de masurare, de testare si de control
- Număr anunț
- DA22743942
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL C.F GALATI (CUI 3127328)
- Furnizor / câștigător
- ELECTROSERVICE 2002 SRL (CUI RO14900860)
- Cod CPV
- 50410000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare, de testare si de control (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 173,11 RON
- Valoare atribuită
- 173,11 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 11:01
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 09:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
173,11 RON
din 173,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro