Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ciment Romcim la sac de 40 kg

Număr anunț
DA22731142
Autoritate contractantă
SC APA SERV SA (CUI RO22224874)
Furnizor / câștigător
DALIMATI SRL (CUI RO15549938)
Cod CPV
44111200-3 · Ciment (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,15 RON
Valoare finală
252,15 RON
Data publicării
02.04.2019 10:08
Data finalizării
04.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.