Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii trasare și taluzare pentru zidărie

Număr anunț
DA22754986
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN AURELIAN SACERDOTEANU (CUI 2541240)
Furnizor / câștigător
RADUȚ AURICĂ (CUI 40724193)
Cod CPV
45420000-7 · Lucrari de tamplarie si de dulgherie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.350 RON
Valoare atribuită
1.350 RON
Data publicării
04.04.2019 11:02
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.350 RON

din 1.350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.