Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet metalo-chimice 0304
- Număr anunț
- DA22754293
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL LOCAL UNGURIU - SERVICIUL APA CANAL (CUI 36283099)
- Furnizor / câștigător
- I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
- Cod CPV
- 44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 690,54 RON
- Valoare atribuită
- 690,54 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 10:36
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
690,54 RON
din 690,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro