Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta pentru elaborarea Strategiei Nationale Anticoruptie- UAT

Număr anunț
DA22752534
Autoritate contractantă
COMUNA MAXINENI (CUI 4721263)
Furnizor / câștigător
VIVA CONTROL S.R.L. (CUI 34166840)
Cod CPV
79420000-4 · Servicii conexe managementului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.941,17 RON
Valoare atribuită
2.941,17 RON
Data publicării
04.04.2019 09:25
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.941,17 RON

din 2.941,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.