Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET STINGATOARE + PICHET PSI

Număr anunț
DA22750814
Autoritate contractantă
Comuna Gura Sutii (Primaria Gura Sutii Dambovita) (CUI 4402701)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44482000-2 · Dispozitive de protectie impotriva incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
846,29 RON
Valoare atribuită
846,29 RON
Data publicării
03.04.2019 16:54
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

846,29 RON

din 846,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.