Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Taiere/dezasamblare mijloace fixe
- Număr anunț
- DA22752369
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE BRASOV (CUI 4384273)
- Furnizor / câștigător
- DETCAU CONS SRL (CUI RO5254174)
- Cod CPV
- 45111300-1 · Lucrari de demontare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.300 RON
- Valoare atribuită
- 3.300 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 09:17
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 14:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.300 RON
din 3.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro