Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet materiale nr.18
- Număr anunț
- DA22757179
- Autoritate contractantă
- MUZEUL BANATULUI MONTAN RESITA (CUI 3228420)
- Furnizor / câștigător
- C.D.A. BAICAL 2003 SRL (CUI RO16083509)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132,77 RON
- Valoare atribuită
- 132,77 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 12:29
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 13:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
132,77 RON
din 132,77 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro