Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de elagaj
- Număr anunț
- DA22756662
- Autoritate contractantă
- DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
- Furnizor / câștigător
- PRIVAT POMPIERI COMPANY SRL (CUI RO33068126)
- Cod CPV
- 77211500-7 · Servicii de elagaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.380 RON
- Valoare atribuită
- 30.380 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 12:07
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.380 RON
din 30.380 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro