Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie conform deviz 02-DE-01076
- Număr anunț
- DA22743092
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA DOLJ (CUI 7725510)
- Furnizor / câștigător
- DELTAMED SRL (CUI RO9434372)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.457,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.457,50 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 10:23
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 11:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.457,50 RON
din 3.457,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro