Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii de depozitare
- Număr anunț
- DA22728183
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA DAMBOVITA (CUI 24714651)
- Furnizor / câștigător
- Huiu Lucian Ion (CUI 26439990)
- Cod CPV
- 79995100-6 · Servicii de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.453,36 RON
- Valoare atribuită
- 33.453,36 RON
- Data publicării
- 01.04.2019 15:58
- Termen limită
- 06.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 09:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.453,36 RON
din 33.453,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro