Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de medicina de familie / medicina de intreprindere
- Număr anunț
- DA22740789
- Autoritate contractantă
- CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC SI TRATAMENT AMBULATORIU ORADEA (CUI 13641538)
- Furnizor / câștigător
- TATOMIR P. CORIOLAN- MEDIC DE FAMILIE- MEDIC DE INTREPRINDERE (CUI 37035784)
- Cod CPV
- 85121100-4 · Servicii prestate de medici generalisti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.586 RON
- Valoare atribuită
- 5.586 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 08:38
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.586 RON
din 5.586 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro