Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Asistenta Tehnica si actualizare Software "eXpert bugetar"
- Număr anunț
- DA22744681
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL BUCOVINA (CUI 25345587)
- Furnizor / câștigător
- ADI COM SOFT SRL (CUI RO13390096)
- Cod CPV
- 72261000-2 · Servicii de asistenta pentru software (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300 RON
- Valoare finală
- 300 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 11:30
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 03.04.2019 15:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.