Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de auditare financiara conf Numar anunt: ADV1067288
- Număr anunț
- DA22746626
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Iasi (CUI 9899076)
- Furnizor / câștigător
- PRIM-AUDIT S.R.L. (CUI RO14479923)
- Cod CPV
- 79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.140 RON
- Valoare atribuită
- 8.140 RON
- Data publicării
- 03.04.2019 12:53
- Termen limită
- 08.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.140 RON
din 8.140 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro