Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de audit financiar - pentru proiectul CONSOLIDARE CORP DRUM JUDETEAN DJ107K:

Număr anunț
DA22745772
Autoritate contractantă
UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
Furnizor / câștigător
PRIM-AUDIT S.R.L. (CUI RO14479923)
Cod CPV
79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.910 RON
Valoare atribuită
3.910 RON
Data publicării
03.04.2019 12:15
Termen limită
08.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 11:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.910 RON

din 3.910 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.