Atribuită Anunț de participare

Furnizare ”Uleiuri şi grăsimi animale sau vegetale”

Număr anunț
SCN1042299
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
DOIMAN COM SRL (CUI 6488610)
Cod CPV
15400000-2 · Uleiuri si grasimi animale sau vegetale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.301,80 RON
Valoare atribuită
18.576,97 RON
Data publicării
24.04.2019 08:35
Anunț de atribuire
SCNA1016850
Termen limită
13.05.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1046701

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DOIMAN COM SRL CUI RO 6488610

Valoare atribuită

18.576,97 RON

din 12.301,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.