Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE INCHIRIERE CAMIOANE TRANSPORT CONTAINERE CU SOFER PENTRU TRANSPORT DESEURI MANAJERE
- Număr anunț
- SCN1042297
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE SALUBRIZARE TOPLIŢA (CUI 38585484)
- Furnizor / câștigător
- TREFOREX SRL (CUI 16035706)
- Cod CPV
- 60181000-0 · Inchiriere de camioane cu sofer (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302.400 RON
- Valoare atribuită
- 302.400 RON
- Data publicării
- 24.04.2019 07:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1017242
- Termen limită
- 13.05.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1046725
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf.p7s
- contract model-semnat.pdf.p7s
- declaratii de functii-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1046725.pdf
- formulare-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TREFOREX SRL CUI RO 16035706
Valoare atribuită
302.400 RON
din 302.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro