Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MATERIALE INTRETINERE
- Număr anunț
- DA22715559
- Autoritate contractantă
- TURSIB S.A. (CUI RO789401)
- Furnizor / câștigător
- SC BINALSIB SRL (CUI RO11121385)
- Cod CPV
- 50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 381,93 RON
- Valoare atribuită
- 381,93 RON
- Data publicării
- 29.03.2019 14:41
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 13:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
381,93 RON
din 381,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro