Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Emisiune lunara de promovare a obiectivelor instituției
- Număr anunț
- DA40752368
- Autoritate contractantă
- COMUNA CARCEA (CUI 16346370)
- Furnizor / câștigător
- ACCENT STRATEGIC MEGASOFT S.R.L. (CUI 45667366)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 02.07.2026 14:40
- Termen limită
- 07.07.2026 17:00
- Data finalizării
- 02.07.2026 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.000 RON
din 30.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro