Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de Dezinsectie si Dezinfectie
- Număr anunț
- DA22753939
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT LUMEA COPIILOR (CUI 29454650)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 788,24 RON
- Valoare atribuită
- 788,24 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 10:24
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 10:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
788,24 RON
din 788,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro