Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de Productie de Filme si Fotografii de Informare

Număr anunț
DA22757709
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
HAMILTON COLIN DAVID PERSOANA FIZICA AUTORIZATA (CUI 33187291)
Cod CPV
92111250-9 · Productie de filme de informare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.972 RON
Valoare atribuită
48.972 RON
Data publicării
04.04.2019 12:51
Termen limită
09.04.2019 17:00
Data finalizării
04.04.2019 14:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.972 RON

din 48.972 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.