Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,9% sub estimat

MAZARE VERDE CONG 2.5 KG

Număr anunț
DA22765651
Autoritate contractantă
CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA "POPESCU NEVEANU (CUI 4914108)
Furnizor / câștigător
ROMICS SRL (CUI RO3286722)
Cod CPV
03221220-4 · Mazare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.162,87 RON
Valoare atribuită
1.151,83 RON 0,9% sub estimat
Data publicării
05.04.2019 10:43
Termen limită
10.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 14:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.151,83 RON

din 1.162,87 RON estimat 0,9%

Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 11,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.