Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Servicii de întreținere preventivă și depanare echipamente IT Primăria Bocsig
- Număr anunț
- DA22758245
- Autoritate contractantă
- COMUNA BOCSIG (CUI 3519038)
- Furnizor / câștigător
- MCL SISTEM SRL (CUI RO11513427)
- Cod CPV
- 50320000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare finală
- 6.554,52 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 13:12
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 15:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.