- Număr anunț
- DA22760458
- Autoritate contractantă
- COMUNA VACARENI (CUI 15996227)
- Furnizor / câștigător
- POPOIL SRL (CUI RO14041884)
- Cod CPV
- 09132100-4 · Benzina fara plumb (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 67,50 RON
- Valoare atribuită
- 67,50 RON
- Data publicării
- 04.04.2019 14:48
- Termen limită
- 09.04.2019 17:00
- Data finalizării
- 04.04.2019 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
67,50 RON
din 67,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro