Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de curatenie DNP

Număr anunț
DA22727484
Autoritate contractantă
Directia Nationala de Probatiune (CUI 32967779)
Furnizor / câștigător
TEAM CLEAN LUX S.R.L. (CUI 38492652)
Cod CPV
90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.925 RON
Valoare atribuită
8.925 RON
Data publicării
01.04.2019 15:21
Termen limită
06.04.2019 17:00
Data finalizării
05.04.2019 09:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.925 RON

din 8.925 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.