Ofertă refuzată Cumpărare directă

Ulei M40 20L

Număr anunț
DA22715263
Autoritate contractantă
COMUNA CIOCANESTI (PRIMARIA CIOCANESTI) (CUI 3796780)
Furnizor / câștigător
ICOM OIL SRL (CUI RO11158953)
Cod CPV
09211100-2 · Uleiuri pentru motoare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
126,05 RON
Valoare finală
126,05 RON
Data publicării
29.03.2019 14:17
Data finalizării
05.04.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.